Ja faktiskt så har vi premiärbadat jag och M och även hundarna kastade sig i utan att ha någon större plan på hur de skulle ta sig upp igen. Tur att jag fanns där och räddade dem. M fick även prova sin flytväst. Tyvärr så var det lite kyligt i vattnet (vi har ingen värme på) men efter ett tag så hade man vant sig och då var det riktigt härligt. Liten tyckte också att det var toppen och ville inte gå upp tillslut.
Han älskar verkligen att bada, tidigare hade jag och mamma varit med honom på stranden och det var samma visa där.
Ellie var först i att prova poolen, men Bianca var inte långt efter.
Mysigt
Kvällen avslutades med popcorn och solnedgång.
I morgon är det dags för bröllop. Det är ju så himla härligt att gå på. Det är redan tre år sedan vi gifte oss. Jag satt och tittade på bilder från det idag, och herregud vad tiden går fort!
Bild på den ångestframkallande valsen 😉
Tidigt på söndag morgon så packar vi stora lastbilen full och rullar mot Hickstead för att delta i sista omgången av Nations Cup. Ska bli så roligt att få åka dit, och jag måste verkligen kolla in den legendariska Hicksteadbanken!!
Om det finns internet så ska jag försöka köra lite uppdatering under tävlingarnas gång!
Mysigt ni har det!! Vi måste komma och kolla hur ni bor snart😊 kram Alex
GillaGilla
Jaa kom så snart ni kan 🙂 kram
GillaGilla